Menú

IB3 Guía Televisión

IB3
02:55 Especial Musical Musicales (175')
05:50 Postals Otros (5')
05:55 Illencs Otros (40')
06:35 Herbes màgiques Otros (20')
06:55 Laberint de passions Drama (35')
07:30 L'hora del conte Otros (10')
07:40 Rupert Sam Infantil (10')
07:50 El perquè de les coses Otros (30')
08:20 L'hora del conte Otros (10')
08:30 Mossèn Capellà Comedias (60')
09:30 Al Dia Informativos (30')
10:00 Sessió plenària del Parlament Política (90')
11:30 Agafa'm si pots Concursos (30')
12:00 Connexió directe Otros (60')
13:00 Illes i pobles Noticias (30')
13:30 Cuina amb Santi Taura Otros (29')
13:59 IB3 Notícies Migdia Noticias (81')
15:20 Agafa'm si pots Concursos (30')
15:50 Cinc dies Magazines (165')
18:35 IB3 notícies avanç informatiu Noticias (10')
18:45 Connexió directe Otros (75')
20:00 Méteo, temps i natura El Tiempo (30')
20:30 IB3 Notícies Vespre Noticias (65')
21:35 El Temps vespre El Tiempo (5')
21:40 Zoom Otros (30')
22:10 Dues Voltes Informativos (100')
23:50 Notícies nit Noticias (15')
00:05 Méteo, temps i natura El Tiempo (30')
00:35 Tira tira Deportes (45')
01:20 Engrescats Otros (60')
02:20 IB3 Notícies Vespre Noticias (55')
03:15 El Temps vespre El Tiempo (5')
03:20 Especial Musical Musicales (150')
05:50 Postals Otros (5')
05:55 Balears des de l'aire Otros (35')
06:30 Herbes màgiques Otros (25')
06:55 Laberint de passions Drama (35')
07:30 L'hora del conte Otros (10')
07:40 Rupert Sam Infantil (10')
07:50 El perquè de les coses Otros (30')
08:20 L'hora del conte Otros (10')
08:30 Mossèn Capellà Comedias (60')
09:30 Al Dia Informativos (95')
11:05 Variat Magazines (25')
11:30 Agafa'm si pots Concursos (30')
12:00 Connexió directe Otros (60')
13:00 Illes i pobles Noticias (30')
13:30 Cuina amb Santi Taura Otros (29')
13:59 IB3 Notícies Migdia Noticias (81')
15:20 Agafa'm si pots Concursos (30')
15:50 Cinc dies Magazines (165')
18:35 IB3 notícies avanç informatiu Noticias (10')
18:45 Connexió directe Otros (75')
20:00 Méteo, temps i natura El Tiempo (30')
20:30 IB3 Notícies Vespre Noticias (65')
21:35 Mira per on Programas (5')
21:40 El repte Deportes (40')
22:20 Sin identidad Suspense / Thriller (120')
00:20 Notícies nit Noticias (15')
00:35 Méteo, temps i natura El Tiempo (30')
01:05 Tira tira Deportes (35')
01:40 IB3 Notícies Vespre Noticias (55')
02:35 El Temps vespre El Tiempo (5')
02:40 Especial Musical Musicales (175')
05:35 Postals Otros (15')
05:50 Illencs Otros (40')
06:30 Herbes màgiques Otros (25')
06:55 Laberint de passions Drama (35')
07:30 L'hora del conte Otros (10')
07:40 Rupert Sam Infantil (10')
07:50 El perquè de les coses Otros (30')
08:20 L'hora del conte Otros (10')
08:30 Mossèn Capellà Comedias (60')
09:30 Al Dia Informativos (95')
11:05 Variat Magazines (25')
11:30 Agafa'm si pots Concursos (30')
12:00 Connexió directe Otros (60')
13:00 Illes i pobles Noticias (30')
13:30 Cuina amb Santi Taura Otros (29')
13:59 IB3 Notícies Migdia Noticias (81')
15:20 Agafa'm si pots Concursos (30')
15:50 Cinc dies Magazines (165')
18:35 IB3 notícies avanç informatiu Noticias (10')
18:45 Connexió directe Otros (75')
20:00 Méteo, temps i natura El Tiempo (30')
20:30 IB3 Notícies Vespre Noticias (65')
21:35 El Temps vespre El Tiempo (5')
21:40 Uep Com anam? Otros (80')
23:00 Dues Voltes Informativos (75')
* Datos recogidos de guia-television.es