Menú

IB3 Guía Televisión

IB3
01:15 IB3 Notícies Vespre (?) Noticias (40')
01:55 El temps (?) El Tiempo (5')
02:00 Cinc dies (?) Magazines (110')
03:50 Liga Nacional de fútbol sala (?) Fútbol sala (110')
05:40 Paisatges (?) Magazines (10')
05:50 Veïnats (?) Otros (30')
06:20 3 Generacions (?) Otros (60')
07:20 L'hora del conte (?) Infantiles (15')
07:35 Rupert Sam (?) Infantil (10')
07:45 L'hora del conte (?) Infantiles (10')
07:55 Agafa'm si pots (?) Concursos (45')
08:40 Tothom a casa en forma (?) Salud y belleza (25')
09:05 Al Dia (?) Magazines (115')
11:00 Els dematins (?) Magazines (150')
13:30 Cuina amb Santi Taura (?) Cocina (25')
13:55 IB3 Notícies Migdia (?) Actualidad (90')
15:25 Agafa'm si pots (?) Concursos (70')
16:35 Cinc dies (?) Magazines (210')
20:05 Cuina amb Santi Taura (?) Cocina (25')
20:30 IB3 Notícies Vespre (?) Noticias (55')
21:25 El temps (?) El Tiempo (5')
21:30 Jo en sé més que tu (?) Talk Show (45')
22:15 Uep Com anam? (?) Docu-drama (195')
01:30 IB3 Notícies Vespre (?) Noticias (40')
02:10 El temps (?) El Tiempo (5')
02:15 Cinc dies (?) Magazines (200')
05:35 Paisatges (?) Magazines (10')
05:45 Veïnats (?) Otros (40')
06:25 3 Generacions (?) Otros (45')
07:10 L'hora del conte (?) Infantiles (15')
07:25 Rupert Sam (?) Infantil (10')
07:35 L'hora del conte (?) Infantiles (10')
07:45 Agafa'm si pots (?) Concursos (55')
08:40 Tothom a casa en forma (?) Salud y belleza (25')
09:05 Al Dia (?) Magazines (115')
11:00 Els dematins (?) Magazines (150')
13:30 Cuina amb Santi Taura (?) Cocina (25')
13:55 IB3 Notícies Migdia (?) Actualidad (90')
15:25 Agafa'm si pots (?) Concursos (70')
16:35 Cinc dies (?) Magazines (210')
20:05 Cuina amb Santi Taura (?) Cocina (25')
20:30 IB3 Notícies Vespre (?) Noticias (55')
21:25 El temps (?) El Tiempo (5')
21:30 Jo en sé més que tu (?) Talk Show (45')
22:15 Una decisión peligrosa (?) Suspense / Thriller (80')
23:35 Control (?) Cortometraje (50')
00:25 Annabelle (?) Terror (95')
02:00 IB3 Notícies Vespre (?) Noticias (40')
02:40 El temps (?) El Tiempo (5')
02:45 Cinc dies (?) Magazines (200')
06:05 Paisatges (?) Magazines (5')
06:10 Veïnats (?) Otros (50')
07:00 3 Generacions (?) Otros (55')
07:55 Ramon Llull (?) Historia (10')
08:05 Rupert Sam (?) Infantil (5')
08:10 Son mai (?) Infantil (10')
08:20 Balears fa ciència (?) Divulgativos (30')
08:50 Tothom a casa en forma (?) Salud y belleza (25')
09:15 El repte (?) General (40')
09:55 Únics (?) Deportes (75')
11:10 En companyia (?) Entrevistas (45')
11:55 Liga Nacional de fútbol sala (?) Fútbol sala (123')
13:58 IB3 Notícies Cap de Setmana (?) Noticias (67')
15:05 El temps (?) El Tiempo (5')
15:10 Agafa'm si pots (?) Concursos (60')
16:10 Mossèn Capellà (?) Comedias (120')
18:10 Téntol (?) Talk Show (30')
18:40 Bocca chiusa. Història d'un silenci (?) Biográficos (110')
20:30 IB3 Notícies Cap de Setmana (?) Noticias (65')
21:35 El temps (?) El Tiempo (5')
21:40 Zoom (?) Actualidad (30')
22:10 Ciutat dels morts (?) Documental (60')
23:10 La nit de les ànimes (?) Especiales y galas (60')
* Datos recogidos de guia-television.es