Menú

IB3 Guía Televisión

IB3
01:15 IB3 Notícies Vespre Noticias (40')
01:55 El temps El Tiempo (5')
02:00 Cinc dies Magazines (210')
05:30 Paisatges Magazines (10')
05:40 Ja ho val Comedias (15')
05:55 Menorca britànica Historia (25')
06:20 Club de Còmics Humor (55')
07:15 L'hora del conte Infantiles (10')
07:25 Rupert Sam Infantil (10')
07:35 L'hora del conte Infantiles (10')
07:45 Agafa'm si pots Concursos (55')
08:40 Tothom a casa en forma Salud y belleza (25')
09:05 Al Dia Magazines (115')
11:00 Els dematins Magazines (160')
13:40 Téntol Talk Show (10')
13:50 Cuina amb Santi Taura Cocina (8')
13:58 IB3 Notícies Migdia Actualidad (87')
15:25 El temps El Tiempo (5')
15:30 Cuina amb Santi Taura Cocina (25')
15:55 Agafa'm si pots Concursos (60')
16:55 Cinc dies Magazines (213')
20:28 IB3 Notícies Vespre Noticias (62')
21:30 El temps El Tiempo (5')
21:35 Jo en sé més que tu Talk Show (40')
22:15 Uep Com anam? Docu-drama (190')
01:25 IB3 Notícies Vespre Noticias (40')
02:05 El temps El Tiempo (5')
02:10 Cinc dies Magazines (210')
05:40 Paisatges Magazines (5')
05:45 Ja ho val Comedias (10')
05:55 Menorca britànica Historia (25')
06:20 Club de Còmics Humor (60')
07:20 L'hora del conte Infantiles (10')
07:30 Rupert Sam Infantil (10')
07:40 L'hora del conte Infantiles (10')
07:50 Agafa'm si pots Concursos (50')
08:40 Tothom a casa en forma Salud y belleza (25')
09:05 Al Dia Magazines (115')
11:00 Els dematins Magazines (160')
13:40 Téntol Talk Show (15')
13:55 Cuina amb Santi Taura Cocina (3')
13:58 IB3 Notícies Migdia Actualidad (87')
15:25 El temps El Tiempo (5')
15:30 Cuina amb Santi Taura Cocina (25')
15:55 Agafa'm si pots Concursos (60')
16:55 Cinc dies Magazines (213')
20:28 IB3 Notícies Vespre Noticias (62')
21:30 El temps El Tiempo (5')
21:35 Jo en sé més que tu Talk Show (40')
22:15 La vida a Son Espases General (50')
23:05 Escuela de enfermería Drama (85')
00:30 Cine Cine (75')
01:45 IB3 Notícies Vespre Noticias (40')
02:25 El temps El Tiempo (5')
02:30 Cinc dies Magazines (215')
06:05 Paisatges Magazines (10')
06:15 Menorca britànica Historia (5')
06:20 Club de Còmics Humor (50')
07:10 Apassionats Otros (50')
08:00 Ramon Llull Historia (10')
08:10 Rupert Sam Infantil (5')
08:15 Son mai Infantil (10')
08:25 Tira tira Deportes de aventura (40')
09:05 Tothom a casa en forma Salud y belleza (25')
09:30 Tal com érem Antropológicos (70')
10:40 Postals Otros (50')
11:30 Ningú és perfecte Magazines (55')
12:25 Els entusiastes Generales (30')
12:55 Uep Com anam? Docu-drama (64')
13:59 IB3 Notícies Cap de Setmana Noticias (66')
15:05 El temps El Tiempo (5')
15:10 Passejades Viajes (25')
15:35 Mossèn Capellà Comedias (135')
17:50 Téntol Talk Show (30')
18:20 Gent de la mar Otros (70')
19:30 Cinc dies Magazines (60')
20:30 IB3 Notícies Cap de Setmana Noticias (65')
21:35 El temps El Tiempo (5')
21:40 Zoom Actualidad (25')
22:05 Jo en sé més que tu Talk Show (60')
23:05 Cine Cine (95')
00:40 Memòria negra Historia (75')
01:55 IB3 Notícies Cap de Setmana Noticias (40')
02:35 El temps El Tiempo (5')
02:40 Cinc dies Magazines (60')
03:40 Postals Otros (50')
04:30 Paisatges Magazines (30')
05:00 Tal com érem Antropológicos (70')
06:10 Palma pam a pam Otros (50')
07:00 Apassionats Otros (50')
07:50 Ramon Llull Historia (10')
08:00 Rupert Sam Infantil (5')
08:05 Son mai Infantil (10')
08:15 Balears fa ciència Divulgativos (30')
08:45 Una mirada cap enrere Otros (45')
09:30 La serra de Tramuntana Otros (35')
10:05 Mosaic Religiosos (25')
10:30 Eucaristia a la Seu de Mallorca Religiosos (50')
11:20 Segunda División B 2ª División B (120')
13:20 Favorits (Generació Digital) Otros (39')
13:59 IB3 Notícies Cap de Setmana Noticias (66')
15:05 El temps El Tiempo (5')
15:10 Pep Drama (45')
15:55 Merlí Drama (50')
16:45 Fred i calent Cocina (30')
17:15 Segunda División B 2ª División B (130')
19:25 Ningú és perfecte Magazines (60')
20:25 Cuina amb Santi Taura Cocina (5')
20:30 IB3 Notícies Cap de Setmana Noticias (65')
21:35 El temps El Tiempo (5')
21:40 Balears des de l'aire Viajes (20')
* Datos recogidos de guia-television.es